Son İletiler
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Haberler: İTÜ EMK Forumuna Hoşgeldin !!!

Forumun tamamını görüntüleyebilmek için lütfen üye olun.

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 6
1
Havuz Dersleri / Ynt: MAT 281 Lineer Cebir
« Son İleti Gönderen: perper Ekim 02, 2017, 03:12:22 ÖÖ »
Teşekkürler Hakan Hocam..
2
Mezunlar / 2007 Mezunu Müzisyen
« Son İleti Gönderen: akmo Haziran 07, 2016, 02:55:26 ÖS »
Arkadaşlar biliyorsunuz üniversite ile birlikte müzikle de uğraşan pek çok kişi vardır. Ben de bunlardan birisiydim. 2007'de mezun olduğum üniversiteden sonra da kendi çapımda klasik gitar çalıp şarkılar hazırlıyorum. Sözlerini kendi yazdığım pek çok şarkım var. Aslında üniversite ve iş hayatıyla bunu birlikte yürütmek çok zor olsa da uygun vakit yönetimiyle imkansız sayılmaz. Bunun yanında birlikte çalıp söylediğim birkaç kişi var. Her ne kadar bunlar amatör şarkılar olsa da önemli olan güzel vakit geçirip ortaya birşeyler koyabilmek. Bu şartlarda şu aşamada profesyönel şarkılara imza atmak mümkün değil. Ama zaten güzel olan taraf bu amatör ruhla ortaya yalın şarkılar çıkarabilmek. Müziğe ve hayata bakış açım böyle zaten. Eğer herhangi bir iş bu ruhtan uzaklaşıp profesyönel ve ticari bir hal alıyorsa o zaman müzik ve şarkılar daha anlamsız hale geliyor. Herhangi bir şarkının sözlerini yazarken artık kendini ifade etmekten daha çok karşıdaki insanla ilgili kaygılar duymaya başlıyorsunuz ve bu beni rahatsız ediyor. O yüzden müzik her zaman katıksız ve yalın olmalı diye düşünüyorum.

Lafın kısası, eğer aranızda müzik ile ilgilenenler, amatörde olsa şarkı söyleyenler varsa bana ulaşabilirler. Ya da akustik müzik ile alakalı enstrümanlar çalıyorsanız o da olumlu. Edebiyatla ilgili ve şiir ya da şarkı sözleri yazan kişiler de olabilir. Belki birlikte birşeyler yapabiliriz. En kötü ihtimalle yeni insanlar tanımış oluruz. Kalın sağlıcakla.
3
duyuru nezaman olucak anlamadım yazarsanız sevinirim
4
Arkadaşlar iyi geceler. 5 Nisan Salı günü gerçekleştirdiğimiz toplantının tutanağını sizlerle paylaşıyorum. 7 Nisan Perşembe günü saat 17:30 ile 19:00 arasında iletişim hakkındaki kişisel gelişim eğitimimiz devam edecektir.Sınıf duyuru yarın yapılacaktır. Herkese sınavlarında başarılar :)
5
Toplan Tutanakları / 23.02.2016 ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ KULÜBÜ TOPLANTI TUTANAĞI
« Son İleti Gönderen: AhmetCanErdem Şubat 23, 2016, 11:50:54 ÖS »
Arkadaşlar iyi geceler. 23 Şubat salı günü gerçekleştirdiğimiz toplantının tutanağını sizlerle paylaşıyorum. Herkese iyi geceler :)
6
Toplan Tutanakları / 16.02.2016 ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ KULÜBÜ TOPLANTI TUTANAĞI
« Son İleti Gönderen: AhmetCanErdem Şubat 17, 2016, 12:28:30 ÖÖ »
Arkadaşlar iyi akşamlar. 16 Şubat salı günü gerçekleştirdiğimiz toplantının tutanağını sizlerle paylaşıyorum. Herkese iyi geceler :)
7
Toplan Tutanakları / 09.02.2016 Toplantı Tutanağı
« Son İleti Gönderen: AhmetCanErdem Şubat 10, 2016, 12:40:25 ÖS »
Arkadaşlar iyi akşamlar. 09 Şubat salı günü gerçekleştirdiğimiz toplantının tutanağını sizlerle paylaşıyorum. En içten dileklerimle herkesin başarılı bir dönem geçirmesini dilerim  :D
8
Toplan Tutanakları / 22.12.2015 Toplantı Tutanağı
« Son İleti Gönderen: AhmetCanErdem Aralık 22, 2015, 11:43:19 ÖS »
22 Aralık tarihinde gerçekleştirdiğimiz dönem sonu toplantımızın toplantı tutanağını sizlerle paylaşıyorum. Herkese iyi geceler ve iyi çalışmalar ;)
9
Toplan Tutanakları / 17.11.2015 Toplantı Tutanağı
« Son İleti Gönderen: AhmetCanErdem Kasım 18, 2015, 10:43:41 ÖS »
17 Kasım tarihinde gerçekleştirdiğimiz toplantımızın toplantı tutanağını sizlerle paylaşıyorum. Herkese iyi çalışmalar ;)
10
Havuz Dersleri / Ynt: MAT 281 Lineer Cebir
« Son İleti Gönderen: yurdakonar Ekim 27, 2015, 12:13:18 ÖÖ »
ders için textbook

http://1drv.ms/1P1qhHU
Sayfa: [1] 2 3 ... 6