2007 Mezunu Müzisyen - İTÜ EMK Forum
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Haberler: İTÜ EMK Forumuna Hoşgeldin !!!

Forumun tamamını görüntüleyebilmek için lütfen üye olun.

Gönderen [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Konu: 2007 Mezunu Müzisyen  (Okunma sayısı 521 defa)

akmo

• Newbie
  • *
    • Profili Görüntüle
2007 Mezunu Müzisyen
« : Haziran 07, 2016, 02:55:26 ÖS »
Arkadaşlar biliyorsunuz üniversite ile birlikte müzikle de uğraşan pek çok kişi vardır. Ben de bunlardan birisiydim. 2007'de mezun olduğum üniversiteden sonra da kendi çapımda klasik gitar çalıp şarkılar hazırlıyorum. Sözlerini kendi yazdığım pek çok şarkım var. Aslında üniversite ve iş hayatıyla bunu birlikte yürütmek çok zor olsa da uygun vakit yönetimiyle imkansız sayılmaz. Bunun yanında birlikte çalıp söylediğim birkaç kişi var. Her ne kadar bunlar amatör şarkılar olsa da önemli olan güzel vakit geçirip ortaya birşeyler koyabilmek. Bu şartlarda şu aşamada profesyönel şarkılara imza atmak mümkün değil. Ama zaten güzel olan taraf bu amatör ruhla ortaya yalın şarkılar çıkarabilmek. Müziğe ve hayata bakış açım böyle zaten. Eğer herhangi bir iş bu ruhtan uzaklaşıp profesyönel ve ticari bir hal alıyorsa o zaman müzik ve şarkılar daha anlamsız hale geliyor. Herhangi bir şarkının sözlerini yazarken artık kendini ifade etmekten daha çok karşıdaki insanla ilgili kaygılar duymaya başlıyorsunuz ve bu beni rahatsız ediyor. O yüzden müzik her zaman katıksız ve yalın olmalı diye düşünüyorum.

Lafın kısası, eğer aranızda müzik ile ilgilenenler, amatörde olsa şarkı söyleyenler varsa bana ulaşabilirler. Ya da akustik müzik ile alakalı enstrümanlar çalıyorsanız o da olumlu. Edebiyatla ilgili ve şiir ya da şarkı sözleri yazan kişiler de olabilir. Belki birlikte birşeyler yapabiliriz. En kötü ihtimalle yeni insanlar tanımış oluruz. Kalın sağlıcakla.
« Son Düzenleme: Temmuz 05, 2016, 12:21:44 ÖS Gönderen: akmo »