2018 Güz Yarıyılının İlk Sektörden Fakülteye Etkinliğini Gerçekleştirdik!

5/5 - (2 votes)

2018 Güz Yarıyılının ilk Sektörden Fakülteye etkinliğini 25 Ekim Perşembe saat 17.00’de İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölüm Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdik.

Etkinliğimizin bu ayki misafiri 2000 yılı Elektrik Mühendisliği mezunlarımızdan Özkan Dalkılıç’tı. Kendisi 12 sene Arçelik’te Elektrik Motor İşletmeleri ArGe Takım Lideri olarak çalışmış. 2011-2012 seneleri arasında Hamburg merkezli 8.2 Consulting AG firmasında görev almış ve 2012 yılından itibaren VEK Verimli Endüstriyel Komponentler firmasında Teknik Genel Müdür olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

Kendisi İTÜ sıralarına ilk oturduğu günden bugün bulunduğu göreve kadar başından geçenleri anlattı; öğrencilik hayatı, işe giriş süreci ve iş hayatında yaşadığı tecrübelerini ve gözlemlerini bizimle paylaştı. Soru cevap kısmında ise katılımcılarımızın sorularını yanıtladı. Çay ve kurabiyeler eşliğinde, tecrübe ve keyif dolu bir 1.5 saat geçirdik. Kendisine etkinliğimize gelip misafirimiz olduğu ve tecrübelerini bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz.

Önümüzdeki Sektörden Fakülteye etkinliklerinde görüşmek üzere 🙂

 

Posted in Sektörden Fakülteye.

Bir cevap yazın