İTÜ EMK’ da Seçim Vakti !!

Rate this post

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Kulübü, her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor. ”Sadece derslere katılmakla mühendis olunmaz ! ”mottosuyla hareket eden İTÜ EMK, yardımlaşma-dayanışma açısından büyük örnekler sergileyerek bütün Elektrik Mühendisliği Kulübü ailesine mesleki kazanımlar sağlama amacı güdmektedir.

2014-2015 eğitim-öğretim yılı içerisinde oldukça başarılı ve yararlı teknik geziler, CEO ile söyleşiler, eğitimler ve çeşitli sosyal etkinliklere imza atıldı. Bunun yanı sıra çok sayıda kulübümüz üyelerine ve fakültedeki diğer bölümdaşlarımıza staj imkanları sağlanmıştır.

Sürekli bir ivme kazanan TEMİZ ENERJİ GÜNLERİ etkinliğimiz, öğrenci-sektör-piyasa arasında köprü vazifesi üstlenmeye devam ediyor.Başarılı bir TEG’15 ten sonra TEG’16 için çalışmalar başlamıştır.

Derslerde edindiğimiz teorik bilgileri teknik gezilerle veya kulübümüzdeki çeşitli etkinliklerle pratik hayata geçirip uygulama alanımızı genişletip bize farklı vizyonlar yükleme amacı taşıyan İTÜ EMK yeni yönetim kurulunu seçmek üzere 28.04.2015 tarihinde seçime gidiyor.Sizleri de bu ailenin bir parçası olarak görmek ister Salı günü saat 17.00 da kulüp odasında gerçekleşecek ve seçimin yapılacağı toplantıya bekleriz.

Daha başarılı ve daha parlak bir gelecek hepimizin elinde…

Kulübü gayet başarılı ve donanımlı bir seviyeye taşıyan İTÜ EMK 2014-2015 Yönetim Kurulu’na sonsuz teşekkürlerimizi sunarız…

 

Posted in Duyurular, Genel and tagged , , .