İTÜ EMK İçin Seçim Yaklaşıyor!

5/5 - (2 votes)

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Kulübü, her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor. ”Sadece derslere katılmakla mühendis olunmaz ! ” mottosu ile hareket eden İTÜ EMK, yardımlaşma-dayanışma açısından büyük örnekler sergileyerek bütün Elektrik Mühendisliği Kulübü ailesine mesleki kazanımlar sağlama amacı gütmektedir.

2016-2017 eğitim-öğretim yılı içerisinde oldukça başarılı ve yararlı teknik geziler, CEO ile söyleşiler, eğitimler ve çeşitli sosyal etkinliklere imza atıldı. Bunun yanı sıra çok sayıda kulübümüz üyelerine ve fakültedeki diğer bölümdaşlarımıza staj imkanları sağlanmıştır.

TEG – EAZ – Sektörden Fakülteye

Sürekli bir ivme kazanan TEMİZ ENERJİ GÜNLERİ etkinliğimiz, öğrenci-sektör-piyasa arasında köprü vazifesi üstlenmeye devam ediyor.Başarılı bir TEG’17 ten sonra TEG’18 için çalışmalar başlamıştır.

Bu sene ilkini düzenlediğimiz ELEKTRİKLİ ARAÇLAR ZİRVESİ çok büyük ilgi görmüş ve yüksek bir katılım ve başarı ile gerçekleştirilmiştir.

Yine bu sene ilki düzenlenen SEKTÖRDEN FAKÜLTEYE etkinliğimiz ile her ay sektörün önde gelen isimlerinden olan bir mezunumuzu fakültemize davet ediyoruz ve öğrenci-mezun arasında bir köprü kuruyoruz.

Derslerde edindiğimiz teorik bilgileri teknik gezilerle veya kulübümüzdeki çeşitli etkinliklerle pratik hayata geçirip, uygulama alanımızı genişletip bize farklı vizyonlar yükleme amacı taşıyan İTÜ EMK yeni yönetim kurulunu seçmek üzere 09.05.2017 tarihinde seçime gidiyor.Sizleri de bu ailenin bir parçası olarak görmek ister Salı günü saat 17.00 da kulüp odasında gerçekleşecek ve seçimin yapılacağı toplantıya bekleriz.

 

ADAYLAR
Başkanlık İsa TEKİN
Başkan Yardımcılığı Roman KARMİLOGLY
Saymanlık Berkay KEBAPÇIOĞLU – Berkay GÜNDÜZ
Yazmanlık Mustafa UZUN
Genel Sekreterlik Zeynep AYDOĞDU

 

Daha başarılı ve daha parlak bir gelecek hepimizin elinde…

Kulübü gayet başarılı ve donanımlı bir seviyeye taşıyan İTÜ EMK 2016-2017 Yönetim Kurulu’na sonsuz teşekkürlerimizi sunarız…

Posted in Sektörden Haberler and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Bir cevap yazın